Síla Aloe Vera

Věděli jste, že aloe vera se pro své prospěšné vlastnosti těší přízni už celá staletí?

Aloe vera nebo Aloe Vera barbadensis Miller je jedním z přibližně 300 druhů aloe na celém světě. Ačkoliv vypadá jako kaktus, ve skutečnosti to je sukulent patřící do čeledi liliovitých. Příbuzné plodiny jsou cibule, česnek a chřest. Přibližně o čtyřech druzích aloe vera je známo, že mají nutriční hodnotu pro lidi a zvířata. Ze všech je zdaleka nejsilnější odrůda Aloe Barbadensis Miller, kterou používá společnost Forever.

Aloe Vera byla oblíbená ve starověkém Egyptě a pravděpodobně se používala už 2 200 let před naším letopočtem. Legenda říká, že Aristoteles poradil Alexandrovi Velikému, aby dobyl ostrov Sokotra a zmocnil se proslulých zásob aloe vera, kterými by mohl léčit své zraněné vojáky. Podle jiné legendy zase královna Kleopatra používala aloe vera, aby si udržovala hebkou a krásnou pokožku.

V současné době je jednou z nejoblíbenějších složek produktů z řady – aloe vera na vlasy a aloe vera na pleť.

Aloe vera pomáhá podporovat funkci imunitního systému a zdraví pokožky a cení se pro čisticí a očistné vlastnosti. Zároveň je to ideální pomůcka pro trávení, neboť podporuje zdraví gastrointestinálního traktu.

Společnost Forever je hrdá na to, že používá aloe vera gel z aloe, ne šťávu. Existuje jen málo důkazů o zdravotním přínosu šťávy z aloe vera, která tvoří hořkou část listu, ale vnitřní gel se považuje za nejprospěšnější část rostliny– čím vyšší je jeho podíl v produktech, tím lépe.

Naštěstí Forever Aloe Vera Gel obsahuje více než 95 % stabilizovaného gelu z aloe vera.

Aloe Vera stojí v centru všech aktivit společnosti Forever a způsob, jakým zacházíme s rostlinami aloe, výstižně vyjadřuje hodnoty celého podniku. Listy aloe vera rostliny se nejprve pečlivě ručně sklízejí a aloe vera se pak zpracuje během několika hodin, aby zůstaly nedotčeny jedinečné vlastnosti aloe vera gelu. Po odstranění gelu z listů se kůra, která zůstala, zapracuje do půdy a plní úlohu přírodního hnojiva. Gel pak prochází patentovaným stabilizačním procesem společnosti Forever a až potom se k němu přidají další složky pro účely výroby skvělých a účinných produktů.

Věděli jste, že…?

Na YouTube kanálu společnosti Forever UK (youtube.com/flpukltd) najdete výběr videí s názvem „Vše o aloe“. Zjistěte, co říkají členové poradního výboru David Urch a Dr. Peter Atherton o tom, jak společnost Forever tuto úžasnou rostlinu využívá.

…předpokladá se, že do roku 2021 dosáhne celosvětový trh s aloe vera hodnotu 728 mil. USD.

– Expert Market Research

Proč je to důležité?

Podle tiskové zprávy založené na zprávě společnosti Expert Market Research se předpokládá, že celosvětový trh s aloe vera dosáhne do roku 2021 hodnotu 728 mil. USD. V posledním desetiletí roste trh zdravým tempem a za většinou úspěchu stojí výhody, které si spotřebitelé vyzkoušeli na vlastní kůži při používání produktů péče o pokožku na bázi aloe vera a konzumace gelů nebo nápojů na bázi aloe.

Ve zprávě se také uvádí, že „…několik vědeckých studií zaměřených na výhody aloe vera, které zrealizovaly různé instituty, také zvýšilo důvěru spotřebitelů v užívání produktů z aloe vera…“ Tyto statistiky jsou pro naše odvětví velmi povzbuzující a těšíme se, že budeme svědky toho, jaký vliv bude mít v nadcházejících letech nárůst oblíbenosti aloe vera mezi lidmi na vás a na vaše podnikání.

Vždy jsme věděli, že aloe je úžasná rostlina, je však vzrušující vidět, že i spotřebitelé si uvědomují, že může hrát důležitou roli v jejich každodenním životě.

* Původní tiskovou zprávu si můžete přečíst na adrese www.openpr.com/news/407335/ Global-Aloe-Vera-Gel-Market-to-Reach-US- 728-Million-by-2021.html

Věděli jste, že…?

[Future Marketing Insights] Společnost FMI zachovává pozitivní dlouhodobou prognózu, pokud jde o celosvětový trh s produkty s výtažkem z aloe vera. Odhaduje, že do roku 2026 překročí globální příjmy 3,3 mld. USD. Co se týče objemu, předpokládá se, že globální trh s produkty s výtažky z aloe vera bude do roku 2026 expandovat na úroveň 7,4 %

CAGR (složené míry růstu). – prurgent.com **

Jak pomáhají tato zjištění vašemu podnikání?

Jedním z nejnapínavějších zjištění zprávy bylo, že společnost Forever uvádí jako jednu z hlavních společností zodpovědných za růst v rámci celosvětového trhu s aloe vera. Společnost Expert Market Research uvádí, že „společnost Forever Living Products byla největším celosvětovým výrobcem produktů z aloe vera“.

My víme, že díky čistotě aloe vera používané v našich produktech jsme lídry na trhu v odvětví aloe vera. Je nádherný pocit vědět, že většina konzumentů aloe dostává tu nejlepší kvalitu a čistotu – produkty, které jim mají pomoci vypadat lépe a cítit se lépe.

Je důležité, abyste tyto informace šířily mezi svými zákazníky, protože je to jeden z faktorů, v kterém se společnost Forever odlišuje od své konkurence.

Které výrobky obsahují nejvíce aloe vera?

Mnoho Forever living produktů obsahuje aloe vera, některé jí však mají vyšší podíl, a proto jsou v odvětví zvlášť konkurence schopné. Při propagování výhod aloe vera ve vztahu ke spotřebitelům doporučujeme prosazovat následující produkty:

Aloe Vera Gel 96%, Aloe Vera Gelly 84%, Aloe Veterinary Formula 80%, Aloe Vera Emergency Spray 80%, Aloe Propolis krém 74%, Aloe Lotion 66%

Zdroj: FOREVER 5/2017

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *