Chcete si postavit srub, ale zdá se vám to jako neuskutečnitelný sen? Ukážeme vám, že jeho splnění je mnohem snadnější, než jste si mysleli.

0let
stavím sruby a vím jak na to. Teď se s vámi chci podělit o to, jak si vlastní srub postavit.

V roce 2006 jsme koupili pozemek u Dalešické přehrady a na něm postavili srub v souladu s filozofií feng-šuej.

Od té doby jsem postavil řadu srubových staveb pro spokojené zákazníky bez reklamací v České republice a v Rakousku.

A co víc, za jednu z nich ranč Appaloosa Lažínky jsem získal první cenu odborné poroty v anketě Dřevěná stavba roku 2014.

Sruby jsou bydlení pro nové tisíciletí pro všechny Ty, kteří se chtějí k životu v přírodě opět vrátit. Zjistěte:

 • Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby si mohl postavit svůj vlastní srub?
 • Co předcházelo stavbě našeho srubu?
 • Jak si vybrat vhodný pozemek a umístění stavby na něm?
 • Máte už stavební parcelu vybranou a nemáte projekt?
 • Jak uspořádat obytné místnosti, kuchyň, koupelny, chodby a jejich vybavení?
 • Jaké materiály a barvy použít?
 • Jak nás ovlivňují vnější zátěže – vodní prameny, patogenní zóny?

Na otázky, které se vám honí v hlavě najdete odpovědi v 9 kapitolách.

Každá obsahuje INSPIRACI, NÁVODY A RADY k vytvoření si svého životního  prostoru v oázu

klidu, harmonie a bohatství, které vychází z tisíciletých zkušeností čínských mudrců.  

Kvalitní know how, praxe v USA, vyškolený tým pracovníků a zázemí pro výrobu srubů si vyžádalo rozsáhlé investice. Toto vše má dnes již daleko vyšší cenu.

Rozhodl jsem se své zkušenosti sdílet v tomto e Booku. 

Nemusíte létat po světě a sbírat zkušenosti na vlastní pěst. Nemusíte ani navštěvovat a utrácet peníze za kurzy a knihy jako já.

                       

Představte si, že už bydlíte ve svém srubu. Jaký je to pocit?

Tady jsou reakce těch, kteří ve srubu již bydlí.

"Jirko nejde říct jen tak děkuji, jste součástí mého snu a já věděl, nebo spíše tušil, že to jsi právě Ty a společnost, kterou sám vedeš. Jenom obyčejný dík není slovo hodné pochvale ze odvedenou precizní práci. Ber to prosím tak, že je to stavební klenot tady na západě. Jirko ještě jednou, přijmy mé obrovké díky."

Karel Váňa2016, Srub Skalná

"Jmenuji se Dik Nováček a chtěl jsem bydlet ve srubu, jak jsem to viděl na svých cestách Kanadou. Stavitel Jirka Urban mně toto pomohl splnit. Sen se stal realitou a já žiji na Vysočině, jak jsem si vysnil. Neměnil bych, dřevo je materiál, ze kterého okamžitě dýchá pohoda a klid. Mohu jenom doporučit všem. Zkuste se vyspat ve srubu a už nikdy víc nebudete chtít jinak. Pokud by někdo měl zájem o reference na bydlení ve srubu nebo na stavební firmu Tesařství Jiří Urban, napište a nebo se stavte na kávu. Krásný den."

Ing. Ladislav Nováček 2006, Srub Heraltice

"Před pár lety jsme se rozhodli k postavení nekonvenčního bydlení - srubu. Po zhlédnutí několika srubových staveb od různých firem a po jednáních s nimi jsme se rozhodli pro firmu Tesařství Jiří Urban. Dnešního dne můžeme skutečně říci, že to byla dobrá volba. Na panu Urbanovi oceňujeme nejen výborné řemeslnické zpracování díla, ale i korektnost a solidnost v jednání. "

Skutilovi2008, Srub Lažany

"Bydlet ve srubu je otázka životní filosofie a vztahu k přírodě. My jsme rozhodnutí stavět srub nikdy nelitovali, především z důvodu perfektní spolupráce s dodavatelem. V dnešní době není samozřejmé, že se můžete spolehnout na to, že na čem se domluvíte, také stoprocentně platí. U Jirky to je samozřejmost. Klima ve srubu je senzační. V zimě útulné teplo, v létě příjemný chládek. Dřevo jako stavební materiál je jedinečné, bydlíme tu něco přes rok a ještě nebyl nikdo nemocný. Pověsit obraz na stěnu vám také nebude dělat problém."

Karin a Honza2009, Srub Hirschbach, Rakousko

"Vznik stavby se datuje do roku 2009. S výsledkem jsem velmi spokojen. Je to dáno hlavně rukodělným řemeslným zpracováním kulatiny. Významně přispěla také dobrá spolupráce dodavatele sruboviny s výrobcem výplňových výrobků otvorů (oken a dveří) při jejich osazování. Nikde není použita pěna. Klády nejsou opracovány bruskou, takže jsem mohl použít rozluštitelný lak ze směsi parafínu a včelího vosku, ředěného terpentýnem podle starých receptur. Seriózně na mne působí i to, že firma i nadále považuje stavbu za „svoje dítě“. Občas se šéf firmy zastaví, zkontroluje sedání, povolí šrouby, poptá se po nedostatcích atd. Jako projektant jsem se setkal s nekvalitním provedením srubů z kulatiny vedoucím až k reklamacím a soudním sporům."

Ing.arch. Milan VELC 2007, Srub na samotě Loudilka

Pokud právě teď cítíte, že to je to pravé, stáhněte si e Book hned TEĎ. Není na co čekat.

Kolik to bude stát?

Cena e Booku 9 Tipů jak postavit srub podle feng šuej a být zdravý a šťastný je 250 Kč

Právě teď v AKCI se SLEVOU 50 % 

CENA 125 Kč

 • Vím, že tento e Book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail.
 • Výhody a bonusy
  vypracuji cenovou kalkulaci na Váš srub a vysvětlím možnosti financování (podrobná specifikace bude ve vaší vypracované nabídce, za kterou neplatíte)
 • Nabízím poskytnutí zkušeností s výstavbou a prohlídkou srubu ve Stropešíně, kde ukáži srub a vysvětlím vše přímo na místě. Život ve srubu s rodinou jsou ta nejlepší doporučení.
 • V e Booku získáte cenné informace, které můžete ihned aplikovat do svých životů, (ať už bydlíte v současnosti v bytě nebo domě) nebo jednoduše je použijete v projektu na váš nový domov.

e Book zasíláme do 10 minut po zaplacení na Váš e mail.