Aloe Vera Gel

Kvalitní Aloe Vera je jedním z nejlepších detoxikátoru lidského organismu. Rozhodnutím pro Aloe Vera Gel od LR Health & Beauty dáte svému organismu to nejlepší.

Co je Aloe Vera Gel?

Dužnatý, gelem naplněný list aloe vera slouží k výrobě aloe vera nápojů. V současné době série sestavené podle kvality s obsahem aloe vera na vlasy, aloe vera na pleť jsou jedny z nejoblíbenějších produktů z naší řady aloe vera.

Aloe Vera účinky?

Aloe Vera Gel  je bohatý na protizánětlivé látky, obsahující gumovitou hmotu působící na kůži jako změkčovadlo. Obsahuje také látku zmírňující svědění.

Aloe Vera rovněž rozšiřuje krevní vlásečnice a umožňuje tak zvýšený přítok krve do poškozených tkání, čímž urychluje proces hojení.

Některé studie dokázaly, že ničí nebo přinejmenším tlumí růst některých bakterií, virů a plísní.

lr aloe vera
Klouby Výživa - Active Freedom

Vitamín C podporuje tvorbu kolagenu a tím i normální funkci chrupavky. LR LIFETAKT Aloe Vera Drinking Gel Active obsahuje:

  • 88 % gelu z listů Aloe Vera
  • 56 % vitamínu C4 v denní dávce
  • 60 % vitamínu E v denní dávce

Neuvěřitelných 25 let na Českém a Slovenském Trhu. Je nám obrovským potěšením odstartovat další mezník v historii LR Česká a Slovenská republika. Během 25 let ušla LR velký kus cesty a zajistila si stabilní pozici na českém i slovenském trhu.

09/2018

LR Health & Beauty

Aloe Vera Gel

Výsledný produkt náš Aloe Vera Drinking Gel – si oblíbili ti, kteří si chtějí udržet zdravý trávicí trakt a přirozenou hladinu životní energie. LR čísla: 30 milionů litrů prodaných gelů /25 000 zásilek denně / více než 40 poboček na celém světě / vlastní výroba / moderní distribuce.

Aloe Vera účinky

Zázračný list aloe obsahuje více než 75 výživných složek a 200 dalších látek včetně 20 minerálů, 18 aminokyselin a 12 vitaminů. V Aloe Vera Gelu se taktéž nachází v přirozeném stavu kyselina listová, kterou je doporučeno užívat všem ženám plánujícím těhotenství.

Aloe Vera pěstování

Za důležitý považujeme nejen vysoký standard kvality. Při výrobě usilujeme také o využití všech výsledků a nejnovějších poznatků výzkumu. Neustále se snažíme rozšiřovat své vědomosti a vylepšovat produkty, aby z toho mohli těžit naši zákazníci.